З Днем Незалежності України!

Шановні земляки!
Від усього серця вітаємо Вас із Днем Незалежності України!
Це не просто День народження Держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
Ідея відродження незалежної Держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою у 1991 році Акту Незалежності України. Саме тоді, раз і назавжди ми вирішили: державі Україна бути!
Шановні брати та сестри! У День незалежності України звертаємось до Вас, усіх працівників сільського господарства, робітників і службовців, пенсіонерів, ветеранів, учасників АТО, учнів, людей різних політичних і релігійних поглядів із закликом: давайте будемо єдині в наших прагненнях і справах у розбудові та захисту незалежності України.
Доля України – це доля всіх, хто живе під високим синім українським небом, працює на рідній землі. Ми рівні серед рівних, вільні громадяни України.
Наші цінності – це повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість.
В них – наша єдність, в них – наша сила. І саме ці цінності і свою рідну землю ми зараз захищаємо на сході України.
Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам – якого ми славного роду.
Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить сили здійснити задумане.
Попереду нові можливості та перспективи для кожного з нас. Ми маємо створити такі умови життя, які були б гідні громадянина України.
А сподіватися нам є на що. Бо головний скарб Вишгородського району та міста Вишгород – це ви, його жителі, працьовиті люди, які всупереч усім труднощам, примножуєте честь району, дбаєте про могутність Держави.
Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!
Зі святом Вас рідні вишгородці та жителі Вишгородського району!

+2
  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.